Mitsubishi

Sklep KlimaOne poleca urządzenia marki Mitsubishi!

W KlimaOne pragniemy dostarczać Państwu tylko produkty najwyższej jakości. Dlatego w naszym sklepie możecie Państwo wybierać urządzenia światowej klasy liderów branży. Oferujemy szeroką gamę produktów firmy Mitsubishi!

Mitsubishi Diamond seria
Mitsubishi Electric kieruje swoją ofertę zarówno do prywatnych, jak i przemysłowych odbiorców. Na rynku istnieje od blisko 100lat! W 1921 roku założona została w Tokio. Na przestrzeni lat zyskała miano solidnej firmy i prestiżowej marki. Produkty tej marki znane są na całym świecie.

Dzięki nieustannej pracy, stale udoskonalanym rozwiązaniom oraz stosowaniu nowoczesnej technologii firm oferuje wydajne systemy klimatyzacyjne. Urządzenia Mitsubishi zapewniają lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

 
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Mitsubishi w naszym sklepie!
W związku z wprowadzeniem przez producentów klimatyzatorów nowych urządzeń oraz cen uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym zespołem w celu weryfikacji dostepnosci klimatyzatorów. Zmian w ofercie dokonujemy na bieżąco, zgodnie z wytycznymi. Aktualizacja potrwa kilka dni. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
+