Carline

Sklep KlimaOne i firma Carline we współpracy!

Sklep KlimaOne w trosce o swoich klientów nawiązał współpracę z firmą Carline, która działa na rynku od 1994r. realizując profesjonalne usługi projektowe, instalacyjne oraz montażowe w zakresie systemów klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, ogrzewania i uzdatniana powietrza.

 

carline logoJeżeli potrzebujecie Państwo instalatorów dla urządzeń zakupionych w KlimaOne polecamy Carline – sprawdzoną firmę z ponad 20letnim doświadczeniem w branży.

Zespół Carline projektował i montował systemy min w krakowskim Hotelu Hilton, Budynku ABB w Krakowie, czy też Parku Rozrywki Energylandia, a także w przedsiębiorstwach i obiektach mieszkalnych na terenie całego Krakowa.
<więcej realizacji>

serwisTo szczególnie ważne w przypadku zakupu klimatyzatora, ze względu na ustawę F-gazową obowiązującą w naszym kraju. Według prawa, aby zakupić klimatyzator typu Split, Multisplit, VRC lub inne urządzenie zawierające F-gazy, należy posiadać odpowiedni certyfikat lub zatrudnić odpowiednią firmę/ instalatora, który posiada aktualne uprawnienia.

Jeżeli poszukujecie Państwo specjalistów do montażu lub serwisu urządzeń zakupionych w naszym sklepie KlimaOne zarówno do domu jak i w przedsiębiorstwie – rekomendujemy Państwu firmę Carline!

 

Zapraszamy na stronę Carline: https://carline.com.pl
lub do kontaktu telefonicznego: 603 694 868 / 785 844 908 aby poznać szczegóły!